RIB Software SE Logo
 
 
RIB Service Newsletter
 
RIBTEC®
Novinky RIBTEC
Důležitá aktualizace statických softwarů
RIBtec BALKEN a FERMO 22.0 Build 17052022
 
Vážené dámy a pánové,
 
vydali jsme důležité aktualizace softwaru RIBtec BALKEN a FERMO 22.0 Build 17052022.
Jedná se o opravu nelineárního výpočtu průhybů, které v jejich verzi 22.0 Build 13042022, avizované ke stažení dne 26.04.2022, u betonových prvků s významným vznikem trhlin (II. MS) vycházely velmi velké. Za toto nedopatření se omlouváme; distribuce této poškozené verze byla - s příslušnou informací v systému RIBTEC AutoUpdate a na našich webových stránkách - od 05.05.2022 až doposud pozastavena.
 
> Informace o změnách ve BALKEN
 
> Informace o změnách ve FERMO
Stažení a instalace těchto aktuálních programových verzí je okamžitě možné přes systém automatizovaných aktualizací > AutoUpdate RIBTEC® (PDF), nebo stažením z FTP přes tento odkaz > na dílčí instalační balík podskupiny produktů RIBtec.
 
S přátelským pozdravem,
 
Váš team RIBTEC®
 
 
UPOZORNĚNÍ
Pro funkčnost aktuálních verzí 22.0 je nutná licenční autorizace s oprávněním na verze 22.0.
Autorizaci s vyšším číslem verze získáte buď bezplatně na základě > servisní smlouvy s RIB, anebo zpoplatněnou aktualizací starší verze. V tomto případě si od nás nezávazně vyžádejte > cenovou nabídku aktualizace.
 
 
UPOZORNĚNÍ na aktualizaci systémové kompomenty RIB Licenční manager
Funkčnost přenosu zákaznických autorizačních dat přes internet přímo z panelu RIB Licenčního managera byla od 05/2021 z bezpečnostních důvodů na straně RIB zablokována.
 
Přenos zákaznických autorizačních dat přes internet z panelu RIB Licenčního managera je opět funkční v jeho aktualizované verzi 11.41 Build 802, která je > ke stažení zde.