RIB Software SE Logo
 
 
RIB Service Newsletter
 
RIBTEC®
Nové verze 23.0 statického softwaru RIBTEC®
 
Sehr geehrter Herr Bahr,
 
vydáváme nové verze 23.0 všech statických softwarů RIBTEC®, tj. pro aplikační obory FEM v pozemních a mostních stavbách RIBfem a iTWO structure fem, zakládání staveb a geotechniku RIBgeo, tvorby výkresů tvaru a výztuže RIBcad ZEICON a navrhování dílčích konstrukčních prvků a prefabrikátů RIBtec.
   ✔ Stažení a instalace verzí 23.0 všech statických programů RIBTEC® jsou okamžitě možné přes nástroj automatizovaných aktualizací > AutoUpdate RIBTEC® (PDF). Základním předpokladem pro automatickou nabídku verzí 23.0 k instalaci je však na daném pracovišti aktuálnost autorizačních dat, tj. s oprávněním na verze 23.0!
 
   ✔ Oprávnění na verze 23.0 již byla všem zákazníkům RIB s korespondující > smlouvou o servisu software v centrální evidenci RIB automatizovaně a bezplatně navýšena. Aktualizujte proto v RIB Licenčním manageru (přes Internet) Vaše autorizační data - postup viz kap. 6, str. 4 v dokumentu > Important.pdf!
 
Tytéž programové verze 23.0 lze stáhnout z FTP přes odkazy > na dílčí instalační balíčky podskupin produktů RIBtec, RIBfem, RIBgeo, RIBcad a iTWO structure fem.
 
Přehled všech novinek, funkčních rozšíření a oprav viz > protokol změn (PDF) produktů RIBTEC® 23.0!
 
> Protokol změn
 
Děkujeme za spolupráci a přejeme Vám mnoho dalších úspěchů s aktuálními programovými verzemi RIBTEC® 23.0.
 
S přátelským pozdravem,
 
Váš team RIBTEC®
 
 
UPOZORNĚNÍ na licenční oprávnění k aktuální verzi, tj. autorizaci
Pro funkčnost aktuálních verzí 23.0 je nutná licenční autorizace s oprávněním na verze 23.0.
Autorizaci s vyšším číslem verze získáte buď bezplatně na základě > servisní smlouvy s RIB, anebo zpoplatněnou aktualizací starší verze. V tomto případě si od nás nezávazně vyžádejte > cenovou nabídku aktualizace.